Prezentácia VING TSUN KUNG-FU (pre nových záujemcov)

Pozývame všetkých záujemcov o štúdium čínskeho kung-fu na prezentačnú hodinu spojenú s výberom nových členov.

Svoj záujem nahláste vopred e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Výber nových členov sa uskutoční v týchto termínoch:

01.09.2015 a 29.09.2015 o 18.00 h - Kung-fu pre deti "Tiger a Drak"
Táto skupina je vhodná pre deti od 6 do 13 rokov. Obsahom je všeobecný fyzický rozvoj, rôzne techniky kung-fu, základy sebaobrany, formy a hry. Pravidelná výučba (2 krát týždenne) vedie deti k posilňovaniu ich morálnych vlastností a pôsobí tiež na vytrvalosť, pozornosť a sebadôveru.
 
 
03.09.2015 a 24.09.2015 o 19.00 h - Ving Tsun
Pravidelná výučba čínskeho bojového umenia Ving Tsun (2-3 krát týždenne) prebieha v Orient akadémii pod vedením inštruktorov z AVSE. Štúdium tohto kung-fu štýlu je vhodné pre dospelých a mládež od 14 rokov. Ving Tsun je v prvom rade efektívna a reálna sebaobrana. Pomáha budovať zdravé sebavedomie a rešpekt. Všetky potrebné schopnosti sa naučíte priamo pri štúdiu a tréningu. V neposledom rade ho možno definovať ako zdraviu prospešný a zmysluplný pohyb.
 
 
 
Na uvedených stretnutiach budete mať možnosť si zacvičiť a vyskúšať niektoré základné postupy tohto krásneho bojového umenia.
 
Tešíme sa na Vás
Inštruktori AVSE