Stanislav Forgáč

Zakladateľ a zodpovedný vedúci Orient akadémie 
Spišská Nová Ves

Bojové umenia (aj individuálne), Špeciálna sebaobrana, Kung-fu pre deti , Kompenzačné tréningy (pohybové cvičenia), Funkční tréningy (aj individuálne), Hodiny zamerané na STREČING (riešenie skrátených svalov a šliach), Kalistenika - cvičenie vlastným telom, IIFYM, Stravovanie a výživa

Venujem sa čínskemu bojovému umeniu Ving Tsun / Wing Chun, filipínskemu bojovmému umeniu ESCRIMA a skupine Kung-fu pre deti „Tiger a Drak“. Taktiež sa zameriavam na kruhové tréningy a intervalový tréning s názvom Tabata a celkové zlepšenie zdravia u dospelých a detí, či už chce niekto schudnúť, nabrať svalovú hmotu, odstrániť bolesť a celkovo zlepšiť svalový tonus. Veľmi si dávam záležať najmä na správnom vykonávaní daných techník.

S bojovými umeniami som začal už ako 6 ročný. 4 roky som sa venoval Karate. Neskôr som 1 rok študoval bojové umenie Aikido, až som napokon začal študovať Ving Tsun a Escrimu. Mojím osobným cieľom je stále sa zlepšovať a odovzdať svoje skúsenosti ľuďom, ktorí o to majú záujem. Práca s ľuďmi je náročná, osobne ma však napĺňa, ak sa niekomu môžem venovať a vidieť na ňom výsledky. Neustále sa snažím vzdelávať, ako v bojových umeniach a v reálnej sebaobrane, tak v kompenzačných cvičeniach pre zdravie. 

Kontakt: 0940 306 111

               

 

Kristína Forgáčová

Individuálne tréningy, Skupinové tréningy, Redukcia váhy, Naberanie svalovej hmoty a formovanie postavy, Výživové poradenstvo, IIFYM, Cvičenie počas tehotenstva a po pôrode, Popôrodná diastáza, On-line tréningové plány

Základom pre mňa je cítiť sa skvele vo svojom tele. A to isté chcem, aby dosiahli ľudia, ktorí prídu k nám cvičiť. Venujem sa kruhovým tréningom a tréningom s názvom Tabata (vysoko intenzívny tréning), či už individuálnou, skupinovou alebo on-line formou. Zameriavam sa tiež na výživové poradenstvo. Dávam rady ľuďom, ako sa stravovať v závislosti od ich cieľov. Do škály činností, na ktoré sa zameriavam patrí aj cvičenie so ženami počas tehotenstva a po pôrode. Tiež praktizujem cvičenia zamerané na popôrodnú diastázu.

Aktívne sa cvičeniu venujem od strednej školy a trénovaniu približne 3 roky. Cvičenie a zdravý životný štýl je prirodzenou súčasťou môjho života. Svoju prácu milujem a teší ma, keď vidím na ľuďoch pokroky- fyzické aj mentálne. V tejto oblasti ma baví aj naďalej sa vzdelávať a posúvať svoje schopnosti a vedomosti vpred.

Kontakt: 0902 414 232

 

 

 

 

Mgr. Adam Siksa

Naberanie svalovej hmoty, Redukcia tuku a formovanie postavy, Kondičná príprava, Cvičenia s vlastnou váhou, Kompenzačné cvičenia, Individuálne tréningy 

K športu som mal vždy blízko a pohyb je súčasťou môjho každodenného života, vďaka ktorému sa cítim fit. Konkrétne cvičeniu  som sa začal venovať keď som začal študovať na Fakulte športu, kde som si zvolil špecializáciu fitness a postupne som nadobudol aj vedomosti v tejto oblasti.

Pri posilňovaní obľubujem cvičenie s činkami v kombinácii s vlastnou váhou, napr. aj vonku na workoutových  ihriskách a rád využívam aj expandery, ktoré sú veľmi dobrou cvičebnou pomôckou a nemožno zabudnúť na kompenzačné cvičenia. Neustále pracujem na zlepšovaní svojich teoretických vedomostí a taktiež sa snažím tréningovo zlepšovať v pohybových schopnostiach.

Ak chceš aj ty napríklad schudnúť, nabrať svalovú hmotu, zlepšiť sa kondične či silovo, spevniť postavu alebo sa jednoducho cítiť lepšie a nevieš ako na to, rád ti pomôžem plniť tvoje ciele. Taktiež sa zameriavam na kompenzačné cvičenia, ktoré majú pozitívny vplyv na správne držanie tela.

Kontakt: 0944 609 132

 

 

 

 

Branislav Hudzík

Student of Movement, Soft acrobatics/Ľahká akrobacia, Hand-balancing, Funkčný tréning

Mojou prioritou je cvičenie s vlastným telom. Rád sa učím nové veci v oblasti pohybu. Venujem sa funkčným tréningom, hand balancing-u, movementu a ľahkej akrobacii, kde podstatou je ovládanie celého svojho tela. Mojim cieľom je viesť ľudí k pohybu a mať radosť z cvičenia. Ak milujete pohyb a radi cvičíte s vlastným telom, pripojte sa k nám.

Kontakt: 0904 906 679

 

 

 

Ladislav Faltin

Bojové umenia, Kung-fu pre deti, Skupinové cvičenia, Kalistenika - cvičenie vlastným telom, Naberanie svalovej hmoty, Redukcia tuku a formovanie postavy, Core - cvičenie na stred tela, Cvičenia s fitloptou

Najdôležitejšou úlohou pri cvičení je to, aby sa človek cítil zdravo a fit. Už ako malý chlapec som stále behával po vonku a venoval sa rôznym športovým aktivitám a objavoval vždy niečo nové v oblasti športu. Potom prišla stredná škola a tak som začal v posilňovni a časom som k tomuto zapojil aj cvičenia vlastným telom, respektíve vlastnou váhou.

K tomuto všetkému sa časom pridalo aj bojové umenie Ving Tsun, ktoré mi veľmi pomohlo, a aj pomáha v bežnom v živote. Venujem sa bojovému umeniu Ving Tsun a vediem tréningy Kung-fu pre deti ,,Tiger a Drak". Zameriavam sa zároveň aj na skupinové cvičenia a kondičné tréningy. Mojou hlavnou prioritou je ľuďom pomáhať v oblasti športu, aby predchádzali zdravotným problémom, cítili sa zdravo a fit vo svojom bežnom živote a viesť ich k zdravému životnému štýlu. Stále sa snažím vzdelávať a zlepšovať vo svojom obore, či už je to v bojových umeniach alebo v samotnom cvičení, pretože vedomostí, schopností a zručností nieje nikdy dosť.

Kontakt: 0919 146 549